KONST / Litografier / Färglitografi 16009133
nr 1600 9133
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 17/150, daterad -72. Färglitografi, bildmått: 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:12:12
100 kr
150 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér